ביה"ס למוסיקה
  מועצה מקומית כפר שמריהו
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  יערה שאוליאן

  הגדל

  את יערה שאוליאן תפגשו בימי שני החל משעה 14:00

  יערה היא זמרת ומוזיקאית שהחלה את דרכה בנגינת כינור כבר בגיל 6. היא למדה כינור קלאסי והשתתפה בסדנאות אמן עם יצחק פרלמן, ניגנה בתזמורת כפר סבא, הרצליה ועוד. בנוסף לכינור, יערה החלה לשיר גם בגיל צעיר ושרה בפרסומות רבות בהפקתו של עופר מאירי.

  היא למדה במגמת המוזיקה של תיכון "אלון" לאומנויות ברמת השרון וסיימה 10 יחידות בהצטיינות יתרה. בין המורים שלמדה איתם: דן הנדלסמן, תמיר ואוהד חיטמן, מיטשל רוזן, רועי בן סירה ועוד.

  לאחר הצבא, יערה החלה ללמוד בבית הספר לג'אז ומוסיקה קלה "רימון", שם למדה עם מורים כמו משה לוי, יהודה עדר, אבנר קנר, עידית אשל, ועוד. במסגרת אנסמבל בליוויו של משה לוי, הופיעה בערב המחווה הרשמי  השנתי למאיר אריאל בקיבוץ משמרות לצד אמנים כמו שלום חנוך, אהוד בנאי, מתי כספי כו'.

  בנוסף, יערה השתתפה בתכנית הטלוויזיה "דה וויס" עונה 3, תחת המנטור אביב גפן, בו בחרה לאחר אודישן מרגש וזכור. בין השירים שביצעה בתכנית- "בך לא נוגע", "HURT" , "THE SCIENTIST"

  יערה שיחקה תפקיד ראשי בסרט הקצר "עד שנתראה" , בבימויה של עדן ספנדי, שהוקרן לראשונה בפסטיבל קולנוע דרום ביוני 2017. באותו הפסטיבל יערה זכתה לשיר עם התזמורת הקאמרית הישראלית בניצוחו של שלמה אלבז.

  היום, יערה עובדת על אלבום ראשון, יחד עם המוזיקאי לני בן בשט (אבישי כהן- בס, ריף כהן ועוד), המשלב השפעות מהמוזיקה והשירה הפרסית יחד עם אלקטרוניקה וביטים מערביים. כל השירים בפרוייקט הינם שירים מקוריים. הפרוייקט עתיד לצאת לקראת סוף שנת 2017.

  יערה מתאימה את השיעור לתלמיד, לאופיו וליכולותיו תוך עבודה על טכניקה, נשימה, הכנת הגוף שלנו לשירה. בשיעור יערה שמה דגש על הגשה נכונה של השיר והעברת הרגש אותו אנו מנסים להעביר החוצה. בנוסף ללימודי פיתוח הקול, לפי צורך ורצון התלמיד, יתאפשר שילוב של לימודי תיאוריה והרמוניה, כתיבה והלחנה של שירים מקוריים.

   

   

  עבור לתוכן העמוד